-22%

Ѕиден Часовник – DIY Silver Squares

Код на Производот: wallclock

Достапност:Има на залиха

699 ден 549 ден 549
Прекрасен 3Д сребрен часовник со кој импресивно ќе го пополните ѕидот.
Кој во зависност од просторот може да го поставите со дијаметар по желба.
Инаку онака како што е прикажан на фотографиите димензиите на часовникот се 45 x 55 см.
А по желба и во зависност од просторот надворешните квадрати може да ги оддалечите од центарот.. Приспособлив, елегантен и со стил. Идеален за дневната соба, канцеларијата, чекалната, ходникот, итн..
Произвводот е произведен со ултра прецизно ласерско сечење, а изработен од сјаен акрил. Часовникот многу лесно може да го инсталирате сами и местењето ќе ви претставува прекрасна креативна гимнастика. Сетот се состои од вкупно 19 парчиња. Производот работи на 1 обична АА батерија од 1.5v која не е вклучена во сетот. (За оптимална долготрајна употреба се препорачува употреба на алкални батерии.)