-80%
Хеланки за потење- Hot Shaper
Сакате да го намалете вишокот на килограми? Решението е во Hot Shaper – хеланките за слабеење. Овие високо-квалитетни...
-60%
Маица за потење машка - Hot Shaper
Зголемете ги придобивките од вежбањето, ослабнете без напорни вежби, изгубете обем во половината за многу кратко време. Во...
-70%
Мидер - California beauty
990 ден299 ден
Californian Beauty – женски мидер Дали имате вишок на килограми кои не ви дозволуваат да ги носите Вашите...
-41%
ЕМС - Стимулатор за зацврстување на мускулите
↪ Оформете ги и зацврстете вашите мускули додека гледате телевизија без никаков физички напор! Оваа направа ви овозможува...
-46%
Рачки за склекови Push Up Stand
550 ден299 ден
Push Up Stand рачките за склекови се одличен начин за подобрување на севкупниот развој,обликување и зајакнување на горниот...
-70%
Кардио додаток Swing Weights
990 ден299 ден
Максимизирајте го вашиот тренинг!Користењето на Swing Weights додека трчате или пешачите,со минимален напор ќе дејствува врз цел горен...
-45%
Sibote маица за слабеење + појас
Постигнете поголеми резултати со истиот, па дури и помал напор! Оваа маица за слабеење е дефинитивно додатокот со...
-75%
Маица за затегнување - Slim 'n Lift (црна)
Оваа маица за слабеење е наменета за мажи кои сакаат да го изгубат вишокот килограми без диети и...
-60%
Fiery Shaper Men - маица за слабеење
Постигнете поголеми резултати со истиот, па дури и помал напор! Оваа маица за слабеење е дефинитивно додатокот со...
-60%
Gold's gym abs advanced body system- справа за стомачни мускули
Gold's Gym ABS е најбрзиот и најлесниот начин до стомачни мускули какви што од секогаш сте посакувале. Освен...
-70%
Појас за слабеење SAUNA BELT Velform
990 ден299 ден
Кој вели дека само девојките се заинтересирани за потење за да изгубат неколку сантиметри? Многу боксери, борачи, фудбалери...
-56%
Sweet Sweat for legs
899 ден399 ден
Појасот “Sweet Sweat for legs”  совршено одговара на секого!!! Појасот  “Sweet Sweat for legs” е флексибилен појас кој...
-91%
Galaxy - Спортски хеланки
Материјал: 80% Вискоза + 20% ЕластинБоја: МиксПриближете и се на Вселената со овие необични хеланки со принт на...
-85%
Inked Print Blue - Спортски хеланки и маица
1,290 ден199 ден
Материјал: 82% полиамид + 18% ликраБоја: СинаДраги дами, време е да ја надополните Вашата спортска колекција. Совршена комбинација...
-73%
Colorful Illusion - Спортски хеланки и маица
Материјал: 80% вискоза + 20% ЕластинБоја: МиксБууум! Овие живи хеланки носат супер енергија која се пренесува! Експолозивните бои...
-51%
Јаже за скокање
299 ден149 ден
Скокањето јаже е една од најдобрите кардио-васкуларни активности кои покажуваат огромни резултати. Јажето е направено од цврсти и...
-78%
Спортски држач на телефон
449 ден99 ден
Спортскиот држач за телефон е направен од неопрен, односно тоа е високо квалитетен материјал кој лесно се растегнува...
-61%
Pure Boost - Патики
499 ден199 ден
Материјалот на Pure Boost Shoes ќе Ви обезбеди удобност и енергија во секој следен чекор. Горниот дел на...
-56%
Supernova - Патики
449 ден199 ден
Овие женски обувки нудат удобност и флексибилност за пешачење на долго растојание. Совршена опција за во парк, теретана...
-56%
Supernova - Патики S2
449 ден199 ден
Овие женски обувки нудат удобност и флексибилност за пешачење на долго растојание. Совршена опција за во парк, теретана...
-61%
Pulse - Патики P2
499 ден199 ден
Pulse патиките се изработени од материјал кој и дозволува на кожата да "дише" и ја абсорбира потта од...
-61%
Pulse - Патики P3
499 ден199 ден
Pulse патиките се изработени од материјал кој и дозволува на кожата да "дише" и ја абсорбира потта од...
-61%
Pulse - Патики
499 ден199 ден
Pulse патиките се изработени од материјал кој и дозволува на кожата да "дише" и ја абсорбира потта од...
-56%
Supernova - Патики S1
449 ден199 ден
Овие женски обувки нудат удобност и флексибилност за пешачење на долго растојание. Совршена опција за во парк, теретана...
-56%
Supernova - Патики S3
449 ден199 ден
Овие женски обувки нудат удобност и флексибилност за пешачење на долго растојание. Совршена опција за во парк, теретана...
-61%
Pulse - Патики P1
499 ден199 ден
Pulse патиките се изработени од материјал кој и дозволува на кожата да "дише" и ја абсорбира потта од...
-80%
Женски патики SC953DO Black
Женски обувки од италијански производител. Супер квалитет,ниски цени. Големините на производот се стандардни европски(италијански)
-80%
Женски патики SC738DO
2,390 ден499 ден
Женски обувки од италијански производител. Супер квалитет,ниски цени. Големините на производот се стандардни европски(италијански)
-80%
Женски патики SC954DO
2,390 ден499 ден
Женски обувки од италијански производител. Супер квалитет,ниски цени. Големините на производот се стандардни европски(италијански)
-80%
Женски патики SC953DO White
Женски обувки од италијански производител. Супер квалитет,ниски цени. Големините на производот се стандардни европски(италијански)
-67%
Влошки од мемори пена - Memory insoles
299 ден99 ден
Ставете крај на уморните стапала. Memory влошките се изработени од мемори пена и идеално се прилагодуваат на секаков...
-41%
TREQA BT-06 - Спортски Bluetooth слушалки
499 ден299 ден
Поврзување: Безжично Вид безжично поврзување: Bluetooth Дизајн: Во уво Боја: Црна Аудио: Стерео Микрофон: Да Време на пауза (standby): 160 часа Далечина на сигнал: 10 m...
-51%
Маица за губење килограми - Sweat Shaper
Тајната на Sweat Shaper – фитнес термалната маица е во материјалот од кој  е изработена. Маицата освен што...
399 ден
Нивото на физичка подготвеност директно укажува на тоа како се чувствуваме и колку квалитетен е нашиот живот од...
Доведете го Вашиот изглед до совршенство со новата мултифункционална фитнес справа за вежбање. Таа е идеалниот производ за...
Материјал: 95% памук 5% еластинГолемина: Од Ѕ до 3XLБоја: Црна, Тегет
ТикТок хеланкиМодел:01-DTГолемина: S, M, L, XLБоја: Виолетова
ТикТок хеланкиМодел:02-DTГолемина: S, M, L, XLБоја: Кремова
ТикТок хеланкиМодел:03-DTГолемина: S, M, L, XLБоја: Црна
ТикТок хеланкиМодел:04-DTГолемина: S, M, L, XLБоја: Сина
ТикТок хеланкиМодел:05-DTГолемина: S, M, L, XLБоја: Сива
ТикТок хеланкиМодел:06-DTГолемина: S, M, L, XLБоја: Зелено/црна
ТикТок хеланкиМодел:07-DTГолемина: S, M, L, XLБоја: Црно/бели
ТикТок хеланкиМодел:08-DTГолемина: S, M, L, XLБоја: Крем/црно
ТикТок хеланкиМодел:09-DTГолемина: S, M, L, XLБоја: Сино/црни
ТикТок хеланкиМодел:10-DTГолемина: S, M, L, XLБоја: Зелена
-80%
990 ден 199 ден
-60%
990 ден 399 ден
-70%
990 ден 299 ден
-41%
499 ден 299 ден
-46%
550 ден 299 ден
-70%
990 ден 299 ден
-45%
899 ден 499 ден
-75%
1,190 ден 299 ден
-60%
399 ден
-60%
990 ден 399 ден
-70%
990 ден 299 ден
-56%
899 ден 399 ден
-91%
999 ден 99 ден
-85%
1,290 ден 199 ден
-73%
1,290 ден 349 ден
-51%
299 ден 149 ден
-78%
449 ден 99 ден
-61%
499 ден 199 ден
-56%
449 ден 199 ден
-56%
449 ден 199 ден
-61%
499 ден 199 ден
-61%
499 ден 199 ден
-61%
499 ден 199 ден
-56%
449 ден 199 ден
-56%
449 ден 199 ден
-61%
499 ден 199 ден
-80%
2,390 ден 499 ден
-80%
2,390 ден 499 ден
-80%
2,390 ден 499 ден
-80%
2,390 ден 499 ден
-67%
299 ден 99 ден
-41%
499 ден 299 ден
-51%
999 ден 499 ден
399 ден
599 ден
399 ден
399 ден
399 ден
399 ден
399 ден
399 ден
399 ден
399 ден
399 ден
399 ден
399 ден
Spinner