Производи за слабеење и фитнес

-59%
Маица за затегнување - Slim 'n Lift
Оваа маица за слабеење е наменета за мажи кои сакаат да го изгубат вишокот килограми без диети и...
-60%
Хеланки за потење- Hot Shaper
Сакате да го намалете вишокот на килограми? Решението е во Hot Shaper – хеланките за слабеење. Овие високо-квалитетни...
-70%
Женска маица за потење - Hot Shaper
Зголемете ги придобивките од вежбањето, ослабнете без напорни вежби, изгубете обем во половината за многу кратко време. Во...
-60%
Маица за потење машка - Hot Shaper
Зголемете ги придобивките од вежбањето, ослабнете без напорни вежби, изгубете обем во половината за многу кратко време. Во...
-53%
Vibroaction појас за обликување на целото тело
1,890.00 ден899.00 ден
Таргетирајте различни делови од телото – стомачни мускули, рамена, бутови, задник, листови и раце.Помага при согорувањето масни наслаги...
-70%
Mидер - California beauty
990.00 ден299.00 ден
Californian Beauty – женски мидер Дали имате вишок на килограми кои не ви дозволуваат да ги носите Вашите...
-45%
Корсет Sculpting Clothes
890.00 ден490.00 ден
Sculpting clothes корсетот е наменет за да го оформи вашиот горен дел на телото, да го сокрие вишокот...
-70%
Кардио додаток Swing Weights
990.00 ден299.00 ден
Максимизирајте го вашиот тренинг!Користењето на Swing Weights додека трчате или пешачите,со минимален напор ќе дејствува врз цел горен...
-45%
Sibote маица за слабеење + појас
Постигнете поголеми резултати со истиот, па дури и помал напор! Оваа маица за слабеење е дефинитивно додатокот со...
-59%
Маица за затегнување - Slim 'n Lift (црна)
Оваа маица за слабеење е наменета за мажи кои сакаат да го изгубат вишокот килограми без диети и...
-70%
Fiery Shaper Lady - маица за слабеење
Постигнете поголеми резултати со истиот, па дури и помал напор! Оваа маица за слабеење е дефинитивно додатокот со...
-60%
Fiery Shaper Men - маица за слабеење
Постигнете поголеми резултати со истиот, па дури и помал напор! Оваа маица за слабеење е дефинитивно додатокот со...
-80%
Женска маица со ракави за слабеење - Hot Shaper
Зголемете ги придобивките од вежбањето, ослабнете без напорни вежби, изгубете обем во половината за многу кратко време. Во...
-41%
Преносен блендер - Fruit Mixer
999.00 ден599.00 ден
Fruit Mixer  е соковник кој може за 1 минута да направи сок од зеленчук или од овошје!!! Ножот...
-51%
Маица за губење килограми - Sweat Shaper
999.00 ден499.00 ден
Тајната на Sweat Shaper – фитнес термалната маица е во материјалот од кој  е изработена. Маицата освен што...
-56%
Sweet Sweat for legs
899.00 ден399.00 ден
Појасот “Sweet Sweat for legs”  совршено одговара на секого!!! Појасот  “Sweet Sweat for legs” е флексибилен појас кој...
-59%
1,190.00 ден 490.00 ден
-60%
990.00 ден 399.00 ден
-70%
990.00 ден 299.00 ден
-60%
990.00 ден 399.00 ден
-53%
1,890.00 ден 899.00 ден
-70%
990.00 ден 299.00 ден
-45%
890.00 ден 490.00 ден
-70%
990.00 ден 299.00 ден
-45%
899.00 ден 499.00 ден
-59%
1,190.00 ден 490.00 ден
-70%
990.00 ден 299.00 ден
-60%
990.00 ден 399.00 ден
-80%
990.00 ден 199.00 ден
-41%
999.00 ден 599.00 ден
-51%
999.00 ден 499.00 ден
-56%
899.00 ден 399.00 ден
Spinner