Бренд: vendor-unknown

Код на Производот: Hot Shaper-01

Достапност:Има на залиха

650.00 ден 990.00 ден 650.00

Сакате да го намалете вишокот на килограми ? Решението е во Hot Shaper – хеланките за слабеење кои ќе Ви овозможат да ја зголемите темепратура на Вашето тело, со тоа Вие многу повеќе ќе се потите додека вежбате, одите, трчате или пак ги извршувате секојднвните обврски, додека одмарате или едноставно додека гледате TV. Овие хелнаки можете да ги носите секој ден во секоја пригода. Дизајнирани се од Neotex материјал која ја зголемуватемпературата на Вашето тело за разлика од останатите видови на хеланки кои што се нудат на пазарот.
Со хеланките за слабеење, ќе се потите и ќе слабеете 4 пати побрзо отколку со било која друга облека!


Карактеристики

- Изработени од Neotex материјал

- Се перат рачно со ладна вода