Бренд: vendor-unknown

Код на Производот: Маица за слабеење-01

Достапност:Има на залиха

490.00 ден 1,190.00 ден 490.00
Оваа маица за слабеење е наменета за мажи кои сакаат да го изгубат вишокот килограми без диети и вежби само со носење на оваа маица под облеката. Изработена е од таков материјал што помага при согорување на мастите без воопшто да вложите напор. Освен што можете да ја носите за време на вежбање,можете и секојдневно да ја користите додека си ги извршувате секојдневните обврски,при што вашиот стомак ќе изгледа значително помал. Едноставно идеален продукт за ефтини пари.