-76%
Kinoki - Лепенка за детоксификација на вашето тело
Дали некогаш сте помислиле дека една толку мала работа може да има толку голем придонес во вашето здравје?...
-51%
Dexe hair building fiber
800 ден399 ден
Dexe Hair Building Fiber влакна за косата се козметички пробив кој ќе ви даде посебен изглед на косата...
-71%
Чорапи против проширени вени - Zip Sox
Zip Sox компресивните чорапи се препорачуваат за лица кои се изложени на ризик од длабока венска тромбоза. Постојат...
-38%
Подлога за правилно држење на грб Back Support
Ослободете се од болката во грбот и корегирајте го држењето на телото! Со користење на оваа подлога за...
-67%
Влошки од мемори пена - Memory insoles
Ставете крај на уморните стапала. Memory влошките се изработени од мемори пена и идеално се прилагодуваат на секаков...
-43%
Папучи што масираат
  Секојдневно човечкото тело е изложено на стрес, многу притисок  врз нервниот систем, како и состојба на организмот ...
-63%
Тример за отстранување влакна од лицето
799 ден299 ден
Сакате лесен и безболен начин за да се ослободите од несаканите влакна на лицето и телото,а истовремено да...
-56%
Корсет Sculpting Clothes
890 ден399 ден
Sculpting clothes корсетот е наменет за да го оформи вашиот горен дел на телото, да го сокрие вишокот...
-70%
BeActive појас за ослободување од болките во грбот
Кажете збогум на болките во половините и грбот !   Ви го претставуваме легендарно револуционерниот производ кој ослободи...
-35%
Четка за пеглање на коса - Fast Hair Straightener
Пеглејте ја косата додека ја чешлате со неверојатната четка за пеглање на коса Fast Hair Straightener !! Овој...
-77%
Dexe - Шампон против опаѓање на коса
1,299 ден299 ден
Без разлика дали ќе почнете да губите коса на рана возраст, да доживеете постепено опаѓање на косата или...
-84%
Уред за затегнување на кожата околу брадата
Neckline Slimmer е уред за вежбање на мускулите околку брадата што ја елиминира т.н. двојна брадата без никаков...
-88%
Kosmodisk - решение за болките во половините и грбот
Космодиск е клинички тестирано медицинско помагало, дизајнирано од страна на стручњаци се со цел ослободување од болките во...
-67%
Дерма ролер за лице и тело
299 ден99 ден
Хидрирана и здрава кожа без болни козметички третмани е нешто што сите го посакуваме и мечтаеме.  Од сега...
-67%
Отстранувач на ушни нечистотии
299 ден99 ден
Спирален дизајн - Отстранувачот на нечистотии за уши е дизајниран со спирална структура која помага во ротација на...
-67%
Еднократни унисекс марамчиња за пазуви Armpit Towels
Дали често носите темни бои? Дали носите двојна облека за да пробате да го запрете протокот на пот?...
-71%
Магични прамени - Hot Huez
Нема на залиха
Вашата природна боја на косата Ви стана досадна, а притоа несакате да користите фарба за коса која ја...
-51%
Наметка за сечење коса
299 ден149 ден
Нема повеќе иритирана кожа или пак ситни влакненца кои се насекаде по Вашиот врат и облека. Решете ги...
-87%
Kylie Matte Liquid Lipstick KOKO K (гратис молив за усни)
1,499 ден199 ден
Во последно време жените се почесто одбираат висококвалитетни кармини за усни, меѓу кои се најпопуларни се Kylie Matte...
-51%
Наметка за средување на брада – Beard catcher
299 ден149 ден
Кога помислувате на константно одржување на брадата кај мажите, сигурно исто така помислувате и на нередот којшто се...
-41%
Појас против болки во врат - Self Heating Neck
499 ден299 ден
Self Heating Neck е масажер со самозагревање за вратот со вградени три моќни турмалиски камења кој ќе Ви помогнат...
-72%
Ортопедско помагало - Goodnight bunion
Goodnight bunion е ортопедско помагао кое се користи за превентива и терапија за деформитет кај стапалото познато како...
-21%
Прилагодлива подлога за нозе
999 ден799 ден
Повеќечасовното седење во едно место може да предизвика најразлични непријатности и проблеми со грбот, половината, нозете а и...
-51%
Меки флексибилни потпетици
399 ден199 ден
Доколку сакате меки и мазни пети, намалена болка во стапалото и удобно чекорење, Ви ги нудиме чашите за...
-43%
Електричен масажер за врат
Дозволете си опуштање и тотална релаксација на вратот и мускулите, со помош на масажерот кој работи на таканаречената...
-51%
Уред за чистење на уши Ear WaxVac
599 ден299 ден
Ear WaxVac е најбезбеден и ефикасен начин за чистење на ушите, ја всмукува нечистотијата, тивок е и безбеден...
-51%
Невидлив подигач на гради Bare Lifts
199 ден99 ден
Bare Lifts е невидливо решение за совршена поддршка и природен изглед. Проблемите во наоѓањето на вистинскиот градник ги...
-34%
B-tall – Влошки за висина
299 ден199 ден
Ви ги претставуваме B-tall, новиот револуционерен систем кој за само неколку секунди прави да добиете на висина дури...
-78%
Miracle Teeth - избелувач на заби
899 ден199 ден
Со само Miracle Teeth  - активниот природен јаглен многу брзо и лесно до  убава и заводлива бела насмевка...
-63%
Уред за чистење заби
399 ден149 ден
Овој уред ги чисти остатоците од храна меѓу забите и истовремено спречува формирање на пародонтопатија. Длабоко ги чисти...
-63%
Swivel Brite - Лед огледало
Нема на залиха
Огледало со магнификација дури 8 пати повеќе од нормалното огледало! Совршено за употреба во секоја ситуација, дури и...
-87%
Kylie Matte Liquid Lipstick 22 (гратис молив за усни)
1,499 ден199 ден
Во последно време жените се почесто одбираат висококвалитетни кармини за усни, меѓу кои се најпопуларни се Kylie Matte...
-87%
Kylie Matte Liquid Lipstick DOLCE K (гратис молив за усни)
1,499 ден199 ден
Во последно време жените се почесто одбираат висококвалитетни кармини за усни, меѓу кои се најпопуларни се Kylie Matte...
-67%
Масажер за стапала Futzuki
599 ден199 ден
Кажете збогум на болните стапала! Овој производ ќе ги стимулира крвотокот и ќе ги подмлади вашите уморни и...
-67%
Алатка за брзо плетење на коса- Glam Twirl
599 ден199 ден
 Создадете над 100 разновидни и преубави фризури со уникатната алатка за брзо плетење коса. Овој производ дефинитивно ќе...
-41%
Ролер масажер за лице од природен камен  Жад
Сигурни сме дека кога станува збор за нега на кожата, а посебно за лицето, секоја жена посакува да...
299 ден
Со новиот магнетен појас, болките во раците ќе станат минато, а Вашето расположение и здравје, драстично ќе се...
299 ден
Решете ги проблемите со болните стапала, со помош на новиот иновативен магнетен појас кој ќе Ви овозможи долготрајно...
399 ден
Сакате лесен и безболен начин за да се ослободите од несаканите влакна на лицето и Вашите веѓи да...
Правилното држење на телото е нешто за кое сите мораме да се грижиме и да обрнеме посебно внимание...
-43%
Машинка за коса и брада со додатоци
1,390 ден799 ден
Мултифункционална машинка за коса и брада, која е еден од производите кој секој маж треба да го поседува...
299 ден
Кажете збогум на јаките болки во колената!! Со новиот магнетен појас, болките во колената ќе станат минато, а...
Ортопедската подлога за грб Ви овозможува да го поправите држењето на телото и седечката положба. Ви овозможува ефикасно...
-26%
Електричен масажер за глава и очи
799 ден599 ден
Секој од нас, секојдневно во просек поминува околу осум ефективни часа пред компјутер, лаптоп,телефон или пак возејќи автомобил....
Одржувањето на влажноста на воздух е многу битна а во исто време и многу комлексна работа. Потребно е...
-38%
Мултифункционална фитнес справа за вежбање
Доведете го Вашиот изглед до совршенство со новата мултифункционална фитнес справа за вежбање. Таа е идеалниот производ за...
Материјал: 95% памук 5% еластинГолемина: Од Ѕ до 3XLБоја: Црна, Тегет
Мултифункционална машинка за коса и брада, која е еден од производите кој секој маж треба да го поседува...
-76%
399 ден 99 ден
-51%
800 ден 399 ден
-71%
999 ден 299 ден
-38%
799 ден 499 ден
-67%
99 ден
-43%
699 ден 399 ден
-63%
799 ден 299 ден
-56%
890 ден 399 ден
-70%
299 ден
-35%
450 ден
-77%
1,299 ден 299 ден
-84%
899 ден 149 ден
-88%
1,590 ден 199 ден
-67%
299 ден 99 ден
-67%
299 ден 99 ден
-67%
299 ден 99 ден
-71%
149 ден
-51%
299 ден 149 ден
-87%
1,499 ден 199 ден
-51%
299 ден 149 ден
-41%
499 ден 299 ден
-72%
199 ден
-21%
999 ден 799 ден
-51%
399 ден 199 ден
-43%
399 ден
-51%
599 ден 299 ден
-51%
199 ден 99 ден
-34%
299 ден 199 ден
-78%
899 ден 199 ден
-63%
399 ден 149 ден
-63%
299 ден
-87%
1,499 ден 199 ден
-87%
1,499 ден 199 ден
-67%
599 ден 199 ден
-67%
599 ден 199 ден
-41%
499 ден 299 ден
299 ден
299 ден
399 ден
-43%
1,390 ден 799 ден
299 ден
199 ден
-26%
799 ден 599 ден
299 ден
-38%
499 ден
399 ден
599 ден
Spinner