Код на производ: 602.821.86- Бела 804.305.91- Црна 604.305.92 - Даб Карактеристика на прозиводот;> Материјал: иверица> Боја: бела; црна;...
-22%
Ikea Micke - Биро 73x50x75 cm
Нема на залиха
Код на производ:302.130.76 Карактеристики на производот: Материјал:  челик / медијапан Боја:  бела Димензии на производот: Ширина: 73 cm...
Код на производ: 203.936.62 - Бела 403.936.61 - Црна Карактеристики на производот  > Материјал:  иверица > Боја:  бела; црна;Димензии на...
-12%
Ikea Reso  Детска маса за пикник
4,200 ден3,700 ден
Код на производ:702.283.25 Карактеристики на производот:> Материјал: багремово дрво> Боја: сиво-кафеаваДимензии на производот:> Должина: 92 см> Ширина: 89...
-34%
Ikea Kvistbro - Клуб маса 42х44 cm
4,200 ден2,790 ден
Код на производ:303.494.52 - Маса со простор за складирање Карактеристики на производот:> Материјал: челик> Боја: бела    Димензии...
2,590 ден
Вистинска неопходност за Вашето најмило е масата за пресоблекување. Истата има рафт на кој ќе ги поставите сите...
-31%
IKEA Brimnes Двокрилен плакар
Карактеристики на производот: Ширина: 78 см Длабочина: 50 см Висина: 190 см Максимална тежина на рафтот: до 15...
3,990 ден
-22%
3,490 ден
5,290 ден
-12%
4,200 ден 3,700 ден
-34%
4,200 ден 2,790 ден
2,590 ден
-31%
6,990 ден
Spinner