-41%
Магнетен кабел за полнење на телефон Android
Магнетениот кабел е направен од најлон и текстил што го заштитува кабелот од прекршување или други видови оштетувања....
-45%
TREQA EP-712 - Слушалки
449 ден249 ден
-43%
Selfie Cam Lens - Леќа за телефон
349 ден199 ден
Кратки спецификации: - Го зголемува полето на видливост - Го подобрува квалитетот на сликата   - Компатибилна со...
-41%
Магнетен кабел за полнење на телефон Apple
249 ден149 ден
Магнетениот кабел е направен од најлон и текстил што го заштитува кабелот од прекршување или други видови оштетувања....
-86%
Леќи за телефон - 3 во 1
699 ден99 ден
3 во 1 леќи за камерата на Вашиот смартфон!Добивате три видови на леќи:- Fisheye леќа што ја прави...
1,590 ден
Од сега за секого достапна! Ако сте спортист или само сакате да ги снимите или сликнете вашите омилени...
Комплетот премиум аксесоари за телефон содржи:Treqa TR-909 - Преносна батерија- Kапацитет од 6000mAg- Излез на моќност: 2.1A- Влез:...
299 ден
Поврзување: Безжично Вид безжично поврзување: Bluetooth Дизајн: Во уво Боја: Црна Аудио: Стерео Микрофон: Да Време на пауза (standby): 160 часа Далечина на сигнал: 10 m...
-34%
Станица за полнење телефон - iPhone (Lightning Connector)
Истакнатата минималистичка форма го истакнува совршениот дизајн на вашиот смартфон, таблет компјутер или паметен часовник и нуди целосна...
-41%
249 ден 149 ден
-45%
449 ден 249 ден
-43%
349 ден 199 ден
-41%
249 ден 149 ден
-86%
699 ден 99 ден
1,590 ден
1,490 ден
299 ден
-34%
299 ден 199 ден
Spinner