Монтажни Базени Intex

Најголем избор на Intex базени во Македонија

200 ден
Хлорна таблета наменета за прочистување на водата во базенот. Ги уништува бактериите, вирусите и микроорганизмите. Една хлорна се...
1,990 ден
INTEX 28602 Филтер пумпа, Капацитет: 1140 литри на часНаменета за базени до 3,5 метри големина Користи HEPA филтер...
299 ден
INTEX 29000 филтер TИП А Наменет за прочистување на водата во базенотСе користи за базени со големина до...
499 ден
INTEX 29041 голем дозер за хлорна таблета Намена за сместување на хлорна таблета Идеален за безбедно растворање на...
-40%
Intex 28003 Делукс сет за чистење базени
3,290 ден1,999 ден
Се вклучува во филтер пумпата на базенот Ги всмукува нечистотиите од дното на водата со помош на вакум...
-29%
Intex 28002 Сет за чистење базен
1,390 ден999 ден
INTEX 28002 СЕТ за чистење на базен Наменета за чистење на базени со дијаметар до 488cm Дијаметар на...
3,990 ден
Трансформирајте го вашиот двор во омилено катче за забава на вашето дете со неверојатно забавниот базен INTEX -...
-41%
INTEX Детски Базен 59421 122х25
Детски базен INTEX за вашиот двор или градина. Лесно се монтира,лесно се одржува и нуди незаборавна летна забава...
240 ден
INTEX 29007 филтер TИП H Наменет за прочистување на водата во базенотСе користи за базени со големина до...
3,990 ден
Трансформирајте го вашиот двор во омилено катче за забава на вашето дете со неверојатно забавниот базен INTEX -...
-56%
Intex Базен за бебе 58924
899 ден399 ден
INTEX бебешки базен за вашиот двор или градина со 3 прстени. Лесно се монтира, лесно се одржува и...
200 ден
1,990 ден
299 ден
499 ден
-40%
3,290 ден 1,999 ден
-29%
1,390 ден 999 ден
3,990 ден
-41%
590 ден
240 ден
3,990 ден
-56%
899 ден 399 ден
Spinner