-29%

Тобоган - Peppa Pig

Код на Производот: Тобоган - Peppa Pig

Достапност:Има на залиха

690 ден 490 ден 490

Музичкиот тобоган со светлечки ефекти и омилениот лик на вашето најмило - Peppa Pig претставува неверојатна забава и задоволство за детето.

Карактеристики:

✅ Работи на 3 АА батерии.

Погледнете го видеото за да разберете каква забава нуди оваа играчка