Микрофибер сунѓер 2 за 399

Код на Производот: BH5601

Достапност:Има на залиха

599 ден 399 ден 399

Сунѓер со микрофибер реси за практично и темелно чистење на Вашите возила.

Со микрофибер сунѓерот балгодарение на ресите ќе ги отстраните и најтврдокорните нечистотии.

Има еластичен додаток кој со леснотија може да го поставите на раката за полесно да го користите сунѓерот без да се лизга од вашата рака.

Покрај чистење на Вашите возила, сунѓерот можете да го користите за темелно чистење на секакви површини во Вашиот дом.

Димензии:
Должина 24 см
Ширина 13 см
Дебелина 7 см