Sport Dry - Спортска маица Green

Код на Производот: 2571

Достапност:Има на залиха

599 ден 599

Материјал: 100% полиестер
Боја: Зелена

Маичката за вежбање Sport Dry е изработена од материјал кој ја поместува потта од телото до површината на ткаенината, каде што испарува. Удобна и лесна за одржување со супер детал на задната страна. Едноставно мора да ја имате!