Силиконска Четка за Тоалет

Код на Производот: 2023-88

Достапност:Има на залиха

290 ден 180 ден 180
Висококвалитетна силиконска WC четка со ергономска рачка која може да се закачи и на ѕид.

Рачката и постолјето на четката е изработено од високо квалитетна АБС пластика.

Оваа иновативна четка има мека силиконска глава со која без проблем ќе пристапите до сите делови од тоалетот.

На главата од четката не се лепат и задржуваат остатоците благодарение на силиконот од што е изработена.

Освен на подот четката може да ја закачите и на ѕидот со самолепливиот силиконски држач.

Пред да го залепите самолепливиот држач треба е убаво да го избришете ѕидот да биде чист и да не биде влажен.

Достапна е во 3 бои: сива,зелена и розева

Димензии: 35х9,5 см