Саксии за Цвеќе - Со Метален Држач (СЕТ/3)

Код на Производот: saksiizolti

Достапност:Има на залиха

750 ден 750

Сет од 3 прекрасни саксии со различна големина изработени од глазирана керамика со живописен дезен.


Саксиите се толку убаво изработени што едноставно пленат со својата убавина.


Димензии на саксијата: Висина 10,5 см , Дијаметар 10 см . Димензии на држач: 35х23х11