-15%

Помошна Рачка - Helping Handle

Код на Производот: handle

Достапност:Има на залиха

349 ден 299 ден 299
Исклучително практична помошна рачка со вакум механизам, идеална за секого а посебно за постари лица и деца. Одлична за одржување на балансот и рамнотежата и на лизгави површини како во бањата, а исто така може да ја поставите и во тоалет.
Вакум рачката може да ви служи и за подигање на предмети незгодни за подигање. Рачката има вакум механизам и лесно се поставува и вади по потреба, изработена е од високо квалитетна АБС пластика.