-15%

Практичен Метален Термос - 500мл

Код на Производот: 2021-130

Достапност:Има на залиха

349 ден 300 ден 300

Прекрасен метален термос од 500мл.

Добро ја одржува температурата на течноста која се наоѓа во него.

Достапен во неколку бои.