Маица за затегнување - Slim 'n Lift

Код на Производот: Маица за слабеење-051

Достапност:Има на залиха

299 ден 299

Достапни Опции

Оваа маица за слабеење е наменета за мажи кои сакаат да го изгубат вишокот килограми без диети и вежби само со носење на оваа маица под облеката. Изработена е од таков материјал што помага при согорување на мастите без воопшто да вложите напор. Освен што можете да ја носите за време на вежбање, можете да ја користите и при извршување на секојдневни обврски, така што вашиот стомак ќе изгледа значително помал.

Уникатниот материјал на оваа маица произведува висока компресија и ја зголемува температурата на телото, резултирајќи во зголемено потење и здраво губење на килограми. Може да го носите додека спортувате за уште поголеми резултати.