Метален Термос - 500мл

Код на Производот: 2021-129

Достапност:Има на залиха

350 ден 350

Прекрасен метален термос од 500мл.

Капакот од термосот служи и како чашка за пиење, има и платнена алка за носење во рака.

Добро ја одржува температурата на течноста која се наоѓа во него.

Димензии: 24 x 6.3cm