Држач за Телефон за на Волан

Код на Производот: drzaczatel

Достапност:Има на залиха

249 ден 199 ден 199

Иновативен држач за телефон за на волан.
Изработен од високо квалитетна пластика и гума.
Лесно се мести а безбедно го држи мобилниот телефонски уред.

Димензии: 10 x 4 cm