-17%

Гумени ногарки за перална (сет од 4)

Код на Производот: peralna

Достапност:Има на залиха

299 ден 249 ден 249

Вибрациите,тресењето и шетањето на машината за алишта ќе останат минато со новиот револуционерен производ кој ви го нудиме.
Изработени од висококвалитетна гума која покрај одличната амортизација ви гарантира издржливост и квалитет.


Цената е за сет од 4 парчиња.

боја: виолетова