-16%

Душек за Вода - Со 2 Бови

Код на Производот: bazen21

Достапност:Има на залиха

650 ден 550 ден 550

Достапни Опции

Душек за вода со 2 воздушни бови во форма на цилиндри. Изработено од гумени бови што се полнат со воздух и селиконска мрежа која ги спојува бовите.

Бовите се полнат со воздух и се распоредени како потпирачи за главата и нозете.

Вистинско уживање во топлите летни денови.

 

Димензии: 100 x 70cm