-72%

Женски дуксер FE2253DOSS16 Grey

Код на Производот: Женски дуксер FE2253DOSS16 Grey

Достапност:Има на залиха

1,390 ден 399 ден 399

Достапни Опции

Женски дуксер од италијански производител. Супер квалитет, ниски цени. Големините на производот се стандардни европски (италијански).