-72%

Женски дуксер FE11514DO-2

Код на Производот: FE11514DO-2-01

Достапност:Има на залиха

1,390 ден 390 ден 390

Достапни Опции

Женски дуксер од италијански производител. Супер квалитет, ниски цени. Големините на производот се стандардни европски (италијански).