-72%

Женски дуксер FE11514DO-1

Код на Производот: Женски дуксер FE11514DO-1

Достапност:Има на залиха

1,390 ден 390 ден 390

Достапни Опции

Женски дуксер од италијански производител. Супер квалитет, ниски цени. Големините на производот се стандардни европски (италијански).