-74%

Женски дуксер CG9712DOSS17 Blue

Код на Производот: Женски дуксер CG9712DOSS17 Blue

Достапност:Има на залиха

1,490 ден 399 ден 399

Достапни Опции

Женски дуксер од италијански производител. Супер квалитет,ниски цени. Големините на производот се стандардни европски(италијански)