-69%

Женски бермуди SH2908DO Black

Код на Производот: SH2908DO White-11

Достапност:Има на залиха

790 ден 250 ден 250

Достапни Опции

Женски бермуди од италијански производител. Супер квалитет, ниски цени. Големините на производот се стандардни европски (италијански).