Закачалка за ѕид Амара - бела

Код на Производот: MK21-12-01

Достапност:Има на залиха

1,355 ден 1,355

Димензија: 18x80x11cm

Изработена од18mm 1ва класа иверица според стандардите на ЕУ со TSE, EN, ISO 9001 и FSC сертификати. Не содржи канцерогени материи во рамките на Е1 стандардите.

Рабовите на иверицата се обложени со ПВЦ трака од 1ва класа, со која се спречуваат лесни деформации.