Вертикална закачалка за на врата

Код на Производот: WYG200

Достапност:Има на залиха

299 ден 299

Практична и функционална закачалка за на врата.

Изработена од висококвалитетни, издржливи материјали.

Може да ја поставите во купатило, спална или пак на вратата од внатрешната страна на работната маса во кујна за заштеда и организирање на просторот.