-80%
SWS Прочистувач на вода за пиење
990 ден199 ден
Чиста вода за пиење е голем проблем денес. Затоа што водата е производ на природата, треба да биде...
-83%
Кујнска алатка за сецкање
399 ден69 ден
Новата кујнска алатка за сецкање ви овозможува брзо и пред се безбедно сецкање на секаков вид зеленчук, помфрит...
-91%
Цедилка  Better Strainer
499 ден49 ден
Ослободете се од обемните цедилки што зафаќаат скапоцен простор во кујната и заменете ги со малиот и компактен...
-56%
Грил тава Dessini Double Grill Pan
2,890 ден1,290 ден
Мултифункционална - Совршена за печење, пржење, печење, готвење на пареа, печени компири, подготовка на зеленчук со бавно печење,...
-77%
Кујнско пенкало за цртење фигури
299 ден69 ден
Разбудете го уметникот во кујната! Со ова неверојатно пенкало за цртање по торти и колачи, секој може да...
-67%
Држач за салветки во форма на цвет
299 ден99 ден
Идеален изум за да ги изненадите гостите при секој повод. Едноставно преклопете ја салветката во триаголник и ставете...
-61%
Алатка за чистење цевки
199 ден79 ден
Непрооден одвод е чест проблем во секој дом. Секојдневното користење на одредени средства и хемикалии може драстично да...
-76%
Сушара за чинии
199 ден49 ден
За перфектна организација во Вашата кујна, Ви го претставуваме новиот организер за чинии којшто е практичен и едноставен,...
-63%
Организер со закачалка
399 ден149 ден
Искористете го просторот во својот дом максимално и на начин на кој ќе биде едноставен и практичен за...
-63%
Организер за во кујна
1,590 ден599 ден
Практичен и едноставен организер за перфектна организација на Вашите чинии, чаши и кујнски прибор. Секогаш имајте се што...
-76%
Кујнска алатка Click n Peel
399 ден99 ден
Направете го лупењето и сечењето на овошјето и зеленчукот многу лесно и едноставно, а воедно и исполнето со...
-61%
Магична даска за одмрзнување
999 ден399 ден
Одмрзнете ја Вашата храна пет пати побрзо, сега со новата магична даска за одмрзнување која постои за да...
-34%
Алатка за виткање сарма - Dolmer
299 ден199 ден
Сармите се неизоставен дел од празничната трпеза. Направете го виткањето на сарма многу побрзо и попрактично и изненадете...
-41%
Мултифункционален кујнски сад 3 во 1
499 ден299 ден
Овој мултифункционален кунски сад со повеќе намени, е дизајниран специјално да ви го олесни секојдневието и да ви...
-51%
Стапчиња за чистење одвод (12 стапчиња)
199 ден99 ден
Заборавете на затнатите одводи, преполните цевки и непријатните миризби од Вашиот одвод со новата технологија на ензимски био-стапчиња...
-51%
Уред за правење мини крофнички
399 ден199 ден
Направете вкусни и свежи крофни во секое време и израдувајте го семејството со помош на овој неверојатен уред...
-51%
Мултифункционален сад за цедење со додатоци 6 во 1
Мултифункционален сад кој треба да го има секое домаќинство. Едноставен за употреба, лесен за одржување. Во сетот се...
-56%
Сет од 6 силиконски поклопци
450 ден199 ден
Силиконски капаци за складирање на храна направени од високо квалитетен силикон. Секој сет вклучува 6 различни големини. Не...
-67%
Лед светилка на допир
299 ден99 ден
Направете идеална светлина во Вашиот дом или градина со сензационалната Лед светилка на допир што овозможува деновите поминати...
-37%
3Д ЛЕД Светилка на допир (1 парче без адаптер)
Новата 3Д Лед Светилка на допир е новата сензација кај секоја генерација, веруваме дека многу бргу ќе го...
-33%
3Д ЛЕД Светилка на допир (10 парчиња со адаптер)
Новата 3Д Лед Светилка на допир е новата сензација кај секоја генерација, веруваме дека многу бргу ќе го...
-81%
Соларна бежична LED ламба - Ever Brite
1,000 ден199 ден
Ever Brite LED ламба ви овозможува сигурност бидејќи се активира на секое човечко движење и дава безбедност на...
-41%
Штитник за врати и прозорци
490 ден290 ден
Доколку сеуште размислувате како да ги заштитите вратите и прозорците, ние го имаме идеалното решение за Вас. Овие...
-51%
Самолепливо огледало
399 ден199 ден
Со задоволство Ви го претставуваме оваа мултипрактично, самолепливо огледало кое ќе можете да го користите за повеќе цели...
-51%
Магична самолеплива нано трака (3m)
499 ден249 ден
На секое домаќинство му треба практична алатка која ќе ни помогне брзо да ги распоредиме работите во позиција...
-51%
Weikang - 2 Заштитници за плакари
199 ден99 ден
Задоволете ја љубопитноста на Вашето дете и oбезбедете му безбедна средина каде слободно ќе ги развие своите сетила...
-43%
Декоративна полица во форма на шестоаголник
Ѕидните декоративни полици од секогаш биле совршено освежување на ентериерот во собата. Со самиот иновативен и специфичен дизајн...
-51%
Декоративна полица во форма на круг
599 ден299 ден
Ѕидните декоративни полици од секогаш биле совршено освежување на ентериерот во собата. Со самиот иновативен и специфичен дизајн...
-43%
Декоративна полица во форма на коцка
699 ден399 ден
Ѕидните декоративни полици од секогаш биле совршено освежување на ентериерот во собата. Со самиот иновативен и специфичен дизајн...
-43%
Декоративна полица во форма на куќа
699 ден399 ден
Ѕидните декоративни полици од секогаш биле совршено освежување на ентериерот во собата. Со самиот иновативен и специфичен дизајн...
-12%
Ikea Reso  Детска маса за пикник
4,200 ден3,700 ден
Код на производ:702.283.25 Карактеристики на производот:> Материјал: багремово дрво> Боја: сиво-кафеаваДимензии на производот:> Должина: 92 см> Ширина: 89...
-17%
Ikea Kvistbro - Клуб маса 42х44 cm
4,200 ден3,500 ден
Код на производ:303.494.52 - Маса со простор за складирање Карактеристики на производот:> Материјал: челик> Боја: бела    Димензии...
-45%
Стоечка закачалка
3,590 ден1,999 ден
-Мултифункционална - Практична - Едноставна  - Уникатен дизајн - Не зафаќа воопшто простор -Ќе можете да ја користите...
-20%
Клуб масичка на две нивоа- бела
3,090 ден2,490 ден
Уникатна и практична клуб масичка која тотално ќе се вклопи во секаков амбиент и за најразлични цели. Масата...
-22%
Фиокар Stella со три фиоки- бела боја
6,290 ден4,930 ден
Ултра практичен и модерен фиокар со три фиоки, кој благодарение на уникатниот и специфичен дизајн ќе се вклопи во...
-34%
Фиокар со две фиоки Amelia
Нема на залиха
Ултра практичен и модерен фиокар со две фиоки, кој благодарение на уникатниот и специфичен дизајн ќе се вклопи...
-39%
Клуб масичка на две нивоа
5,390 ден3,290 ден
 Уникатна и апсолутно модерна клуб масичка која тотално ќе се вклопи во секаков амбиент во Вашиот дом. Ќе...
Ултра практичен и модерен фиокар, кој благодарение на уникатниот и специфичен дизајн ќе се вклопи во секој дел...
-28%
Работно биро со две фиоки
5,490 ден3,990 ден
Дополнете го Вашиот работен простор со новото практично и супер модерно работно биро со две фиоки. Работната површина...
-31%
Работно биро со полици Nest
10,990 ден7,680 ден
Дополнете го Вашиот работен простор со новото практично и супер модерно работно биро со полици Nest. Работната површина секогаш...
-33%
Метална стоечка закачалка
1,490 ден999 ден
-Мултифункционална - Практична - Едноставна  - Уникатен дизајн - Не зафаќа воопшто простор -Ќе можете да ја користите...
-48%
Монтажен плакар со три дела (105x46x175)
Совршено практичен гардеробер за Вашиот дом или викендичка, кој ќе го склопите за само неколку минути. Има вкупно...
-67%
Пренослива сталажа за обувки (10 реда)
1,490 ден499 ден
Ултра модуларна и прилагодлива сталажа за обувки со која можете да добиете 4, 8 или 10 реда во висина каде...
-67%
Мултифункционални закачалки (3 сета за вкупно 27 парчиња облека)
Дали имате проблем со недостаток на место во Вашиот плакар? Ви ја претставуваме закачалката Wonder Hanger. Има 9 слотови и...
-45%
Закачалка Nelly
1,790 ден999 ден
Средете го нередот во домот предизвикан од многуте алишта, ташни, најразновидни аксесоари, чевли и слично. Од сега, Ви...
-48%
Вакумски вреки за складирање 60*80
189 ден99 ден
Вакуумските вреки за складирање помагаат да се создаде до трипати повеќе простор за складирање облека во плакарот или...
-41%
Вакумски вреки за складирање 110*80
249 ден149 ден
Вакуумските вреки за складирање помагаат да се создаде до трипати повеќе простор за складирање облека во плакарот или...
-38%
Корпа за алишта
799 ден499 ден
Од секогаш сортирањето и складирањето на алишта важи за една од најтешките работни обврски во нашиот дом. Нив...
-80%
990 ден 199 ден
-83%
399 ден 69 ден
-91%
499 ден 49 ден
-56%
2,890 ден 1,290 ден
-77%
299 ден 69 ден
-67%
299 ден 99 ден
-61%
199 ден 79 ден
-76%
199 ден 49 ден
-63%
399 ден 149 ден
-63%
1,590 ден 599 ден
-76%
399 ден 99 ден
-61%
999 ден 399 ден
-34%
299 ден 199 ден
-41%
499 ден 299 ден
-51%
199 ден 99 ден
-51%
399 ден 199 ден
-51%
599 ден 299 ден
-56%
450 ден 199 ден
-67%
299 ден 99 ден
-37%
439 ден 280 ден
-33%
3,690 ден 2,490 ден
-81%
1,000 ден 199 ден
-41%
490 ден 290 ден
-51%
399 ден 199 ден
-51%
499 ден 249 ден
-51%
199 ден 99 ден
-43%
699 ден 399 ден
-51%
599 ден 299 ден
-43%
699 ден 399 ден
-43%
699 ден 399 ден
-12%
4,200 ден 3,700 ден
-17%
4,200 ден 3,500 ден
-45%
3,590 ден 1,999 ден
-20%
3,090 ден 2,490 ден
-22%
6,290 ден 4,930 ден
-34%
1,990 ден
-39%
5,390 ден 3,290 ден
3,290 ден
-28%
5,490 ден 3,990 ден
-31%
10,990 ден 7,680 ден
-33%
1,490 ден 999 ден
-48%
1,890 ден 999 ден
-67%
1,490 ден 499 ден
-45%
1,790 ден 999 ден
-48%
189 ден 99 ден
-41%
249 ден 149 ден
-38%
799 ден 499 ден
Spinner