Вертикална закачалка за на врата

Код на Производот: WYG200

Достапност:Има на залиха

199 ден 199

Практична и функционална закачалка за на врата.

Изработена од висококвалитетни, издржливи материјали.

Може да ја поставите во купатило, спална или пак на вратата од внатрешната страна на работната маса во кујна за заштеда и организирање на просторот.