Закачалка со 12 Куки

Код на Производот: zakacalkazakujna

Достапност:Има на залиха

250 ден 250
Оваа метална закачалка со 12 куки може да ја монтирате на Вашите висечи во кујната или во вашиот плакар. На неа може да закачете шољи за кафе и чај, секакви кујнски алатки, марами, чанти, каиши и друго.
Монтажата е многу едноставна.
Димензии: 25.5 х 8 х 7 см.