-34%

Штитник за Сечење со Нож - Кујнска Алатка

Код на Производот: shtitnk

Достапност:Има на залиха

149 ден 99 ден 99

Многу практична алатка, штитник при сечење со нож. Со помош на оваа иновативна алатка можете слободно и безбедно да сечете како професионален кувар.

Ги штити вашите прсти и ја забрзува работата во кујна. Изработен од високо квалитетен не рѓосувачки челик.