-34%
Штитник за Сечење со Нож - Кујнска Алатка
Многу практична алатка, штитник при сечење со нож. Со помош на оваа иновативна алатка можете слободно и безбедно...
-37%
Шприц за Црево - Со 7 Различни Начини на Прскање
Шприц за црево, алатка која ви е потребна доколку имате двор или градина. Изработена е од високо квалитетна...
249 ден
Идеално за употребување во фризерски салони, во градина за наводнување, за чистење и сл. Меко и лесно притискањe...
-34%
Четка за миење садови
599 ден399 ден
Повеќенаменска четка за миење садовиИма рачка со ергономски дизајн за удобно користење, на самата рачка има  пластичен резервоар...
Силиконска четка за миење нозе, со камен за стругање. Практична и лесна за употреба, се лепи на рамни...
-13%
Часовник со Термометар - Хигрометар со Сонда
Ултра практичен часовник комбиниран со мерач на температура, влажност и време со додатен сензор со кабел (надворешна сонда)....
-91%
Цедилка  Better Strainer
499 ден49 ден
Ослободете се од обемните цедилки што зафаќаат скапоцен простор во кујната и заменете ги со малиот и компактен...
899 ден
Креативен планер кој ќе Ви помогне да ги креирате, организирате Вашите финансии и да Ви помогне да заштедите....
199 ден
Направете вкусни и свежи крофни во секое време и израдувајте го семејството со помош на овој неверојатен уред...
Сакате лесен и безболен начин за да се ослободите од несаканите влакна на лицето и телото,а истовремено да...
290 ден
Дигитален термометар за храна, мерење внатрешна температура при подготовка на храна или вино.Изработен е од нерѓосувачки челик и...
Четка за прашина со телескопска рачка што се пушта и собира од 77 до 250cm. Практична и ефикасна,...
Четка за прашина со телескопска рачка што се пушта и собира од 62 до 137cm.Практична и ефикасна, изработена...
Ви го претставуваме неверојатно уникатниот и практичен мини велосипед со ЛЕД дисплеј. Изработен од висококвалитетни материјали, мал и...
2,690 ден
Повеќенаменса метална сталажа на 4 нивоа. Можете да ја поставите во бања, кујна, канцеларија,тераса или ходник. Уникатен дизајн...
90 ден
Силиконски штитник за одвод, многу практичен производ кој спречува запушување на одводните канали и навлегување на инсекти преку...
299 ден
Четката за тело е изработена од еколошки, нетоксичен и издржлив силикон, мека и удобна, похигиенска е од луфа,...
-56%
Сет од 6 силиконски поклопци
450 ден199 ден
Силиконски капаци за складирање на храна направени од високо квалитетен силикон. Секој сет вклучува 6 различни големини. Не...
750 ден
Сет од 3 прекрасни саксии со различна големина изработени од глазирана керамика со живописен дезен.Саксиите се толку убаво...
490 ден
Со оваа ротирачка сталажа на два спрата конечно ќе ги подредите вашите зачини, сосеви и други кујнски реквизити...
-12%
Ротирачка Сталажа(30,5см)
449 ден399 ден
Со оваа ротирачка сталажа конечно ќе ги подредите вашите зачини, сосеви и други кујнски реквизити и секогаш ќе...
-13%
Ротирачка Сталажа(25,5см)
399 ден350 ден
Со оваа ротирачка сталажа конечно ќе ги подредите вашите зачини, сосеви и други кујнски реквизити и секогаш ќе...
-32%
Ренде за Пермезан
190 ден130 ден
Ренде со рачка за рендење пермезан,лук,морков и друго, идеална алатка за вашата кујна.Рендето е изработено од инокс,а рачката...
-32%
Рачна вага
249 ден170 ден
Рачна вага до 25 кг.    
-51%
Растегливи ластици за вежбање
399 ден199 ден
Нивото на физичка подготвеност директно укажува на тоа како се чувствуваме и колку квалитетен е нашиот живот од...
-14%
Рамка За Повеќе Слики
649 ден560 ден
Ѕидна рамка за повеќе слики. Изработена од високо квалитетна ABS пластика која совршено имитира дрво, и метална решетка...
1,199 ден
Повеќечасовното седење во едно место може да предизвика најразлични непријатности и проблеми со грбот, половината, нозете а и...
599 ден
Одржувањето на влажноста на воздухот е многу битна, и навлажнувачите на воздух имаат огромно влијание врз здравјето на...
350 ден
Практични, уникатни и мултинаменски самолепливи закачалки во најразлични бои погодни за сечиј вкус а воедно можат да се...
249 ден
Цедалката е во форма на голема лажица, изработена од висококвалитетни материјали, отпорна на високи температури, со долга рачка...
Мала и парактична кујнска алатка, изработена од висококвалитетна нетоксична пластика. Можете да сецкате лимони, домати,јаболка… Мала е и...
999 ден
Опуштете се и ослободете се од стресот. Користете ја подлогата пред спиење за да го подобрите квалитетот на спиењето и...
499 ден
Исчистете го подот додека движите со новите папучи за чистење! Само ставете ги на нозете како класични папучи...
-29%
Острилка за Ножеви
349 ден249 ден
Идеална острилка за ножеви како за домашна употреба така и за во угостителски кујни, месари и.т.н.Изработена од високо...
Мал и практичен организер на кој може да поставите во кујна или бања. Лесно се монтира со помош...
-17%
Организер за во Садопер
179 ден150 ден
Иновативен организер за во садопер.Изработен од високо квалитетна ABS пластика.Одличен прозвод за во секоја кујна, служи за подредување...
-43%
Обетки Donna Real Minimal Silver
699 ден399 ден
Уникатен накит од шпанскиот бренд Donna Real достапен единствено во нашата веб продавница. Donna Real се одликува со...
-34%
Ноктерица - Сет 2
149 ден99 ден
Сет од 2 ноктерици, една голема и една мала ноктерица. Изработени од цврст јаглероден метал поради што им...
-40%
Нано Гума-(Ролна 1 метар)
250 ден150 ден
Иновативната лента од"нано гума"е леплива од двете страни и има широка употреба.Таа може да ја залепите на стакло,огледало,метал,керамички...
Сега може да ја поправите секоја голема или мала пукнатинка, благодарение на мултифункционалното лепило. Силното лепило е одлично...
-63%
Мултинаменска светилка за на врат
399 ден149 ден
Кажете збогум на константниот замор на очите! Ви ја претставуваме новата мултинаменска светилка за на врат, која врши...
-26%
Мултинаменска Кујнска Ножица
199 ден149 ден
Мултинаменска ножица која може да ја употребувате за сечење на различни работи, за отварање шишиња, кршење на јадкасти...
-34%
Монтажен Организер за Чешма (Инокс)
299 ден199 ден
Лесно монтажен организер за Вашата чешма на садоперот во кујната или лавабото на Вашето купатило. На него ќе...
5,990 ден
Претворете го домот во вистинско кино! Со овој мини проектор со високи перформанси ќе можете да уживате во...
249 ден
Со овој мини масажер лесно ќе ја нанесете кремата на вашето лице. Помага при затегнување на кожата и...
599 ден
Дигиталната вага во форма на лажица ви помага прецизно да ги измерите состојките кога сакате да ги измерите...
-26%
Микрофибер Крпа - Сет/4
199 ден149 ден
Mикрофибер крпa за темелно бришење, сет од 4 броја. Крпите се изработени од микрофибер влакна со многу густа...
249 ден
Метална сталажа,исклучително практична која може да ја поставите на ќоше помеѓу два ѕида во купатилото, туш кабината или...
-34%
149 ден 99 ден
-37%
299 ден 190 ден
249 ден
-34%
599 ден 399 ден
480 ден
-13%
549 ден 480 ден
-91%
499 ден 49 ден
899 ден
199 ден
399 ден
290 ден
550 ден
350 ден
3,990 ден
2,690 ден
90 ден
299 ден
-56%
450 ден 199 ден
750 ден
490 ден
-12%
449 ден 399 ден
-13%
399 ден 350 ден
-32%
190 ден 130 ден
-32%
249 ден 170 ден
-51%
399 ден 199 ден
-14%
649 ден 560 ден
1,199 ден
599 ден
350 ден
249 ден
199 ден
999 ден
499 ден
-29%
349 ден 249 ден
399 ден
-17%
179 ден 150 ден
-43%
699 ден 399 ден
-34%
149 ден 99 ден
-40%
250 ден 150 ден
299 ден
-63%
399 ден 149 ден
-26%
199 ден 149 ден
-34%
299 ден 199 ден
5,990 ден
249 ден
599 ден
-26%
199 ден 149 ден
249 ден
Spinner