Метална закачалка Доминик - црна

Код на Производот: MK21-01-06

Достапност:Има на залиха

1,178 ден 1,178

Димензија: 104x137х48cm

Конструкцијата е изработена од високо издржливи метални профили, бојадисани со електростатска прашкаста боја отпорна на гребење.