ТВ комода Yellow

Код на Производот: yellowq

Достапност:Има на залиха

5,669 ден 5,669

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Време на испорака: 10-15 дена