Метална закачалка Wellness

Код на Производот: Wellness

Достапност:Има на залиха

1,694 ден 1,694

Декоративна закачалка за бања, која со својот модерен изглед и практичност ќе додаде доза елеганција во вашиот дом. Изработена од квалитетен метален профил, електростатски бојадисана, отпорна на гребење и 'рѓосување.

Димензии

Ширина: 50 cm

Длабочина: 21 cm

Висина на преден дел: 70 cm

Висина на заден дел: 89 cm