Комода Verda

Код на Производот: verda

Достапност:Има на залиха

24,576 ден 24,576

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Време на испорака: 10-15 дена