Комода Venice - Walnut, Black Marble

Код на Производот: WalnutBlackMarble

Достапност:Има на залиха

16,093 ден 16,093

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Време на испорака: 10-15 дена