Комода UTAH

Код на Производот: 8682870658677

Достапност:Има на залиха

14,490 ден 14,490

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Време на испорака: 10-15 дена