TREQA - Премиум аксесоари за телефон 5 во 1

Код на Производот: treqa5in1

Достапност:Има на залиха

1,490 ден 1,490
Комплетот премиум аксесоари за телефон содржи:

Treqa TR-909 - Преносна батерија
- Kапацитет од 6000mAg
- Излез на моќност: 2.1A
- Влез: DC5V - 2.1A

Treqa CC-308 - Полнач за во автомобил (без кабел)
- Влез: DC12-24V
- Излезна моќност: 2.1А
- Материјал: алуминиумска мешавина

Treqa CS-613 - Полнач (без кабел)
- Влез: AC100-240V
- Излезна моќност: 2.4А (MAX)
- Материјал: ABS пластика

Treqa EP-709 - Два пара слушалки
- Дијаметар на звучникот: 10мм
- Фрекфренција: 18-200000Hz
- Сензитивност: 116±3dB (at 1KHZ, 0.5ms)
- Должина на кабелот: 120см
- Микрофон: да
- Влез: 3.5mm