-12%

Ротирачка Сталажа(30,5см)

Код на Производот: stalaza1

Достапност:Има на залиха

449 ден 399 ден 399

Со оваа ротирачка сталажа конечно ќе ги подредите вашите зачини, сосеви и други кујнски реквизити и секогаш ќе ви се при рака.


Може да ја користите на работната маса во кујната,натказните,дури и во фрижидерот.
Освен во кујната може да ја корисите и во детската во работната соба или во купатилото, за организација на предметите и реквизитите.

Сталажата е изработена од високо квалитетна АБС пластика, а механизмот за вртење има иноксни топчиња.
Димензии: Диаметар 30,5 см