Сталажа на 4 нивоа

Код на Производот: 6035

Достапност:Има на залиха

2,690 ден 2,690

Повеќенаменса метална сталажа на 4 нивоа.

Можете да ја поставите во бања, кујна, канцеларија,тераса или ходник.

Уникатен дизајн за складирање на најразлични работи во домот.

Изработена од квалитетни материјали кој нудат долготрајност и издржливост.

 

Достапна во бела и црна боја.

Димензии: 60х35х148см