Слушалки Extra Bass

Код на Производот: slusalki-extra-bass

Достапност:Има на залиха

699 ден 699

Достапни Опции

  • Доживејте ја музиката на еден многу поинаков начин со помош на новите слушалки Extra Bass кои ви нудат незаборавни моменти и доживувања со своите карактеристики.
  • Ќе можете да слушате музика со часови и воедно да уживате и да се релаксирате.
  • Слушалките нудат висококвалитетен звук со богати детали.
  • Идеални се да ги понесете со себе во секое време. Кога патувате, се релаксирате, спортувате или пак уживате во попладневните часови со некоја онлајн книга.
  • Направени се по европски стандарди, наменети за европски пазари. Нудат висок квалитет и долготрајност.
  • Слушалките нудат високо квалитетен бас и со помош на уникатните карактеристики, ги обновува изгубените фреквенции и фини детали.
  • Моделот е универзален, може да го користат и мажи и жени.