Шише со распрскувач

Код на Производот: BT200

Достапност:Има на залиха

249 ден 249
Идеално за употребување во фризерски салони, во градина за наводнување, за чистење и сл.

  • Меко и лесно притискањe
  • Густа пареа
  • Отпорен на оштетување
  • Може да ставите секаков вид на течност
  • Капацитет од 200мл
  • Удобен и практичен