ТВ комода Rose - Walnut, Yellow

Код на Производот: yellow

Достапност:Има на залиха

7,290 ден 7,290

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Време на испорака: 10-15 дена