ТВ комода Викторија + ѕидни полици

Код на Производот: viktorija

Достапност:Има на залиха

5,500 ден 5,500

Комода изработена од квалитетна 18mm иверица.

Димензии на ТВ комодата: 

Должина: 150 cm  Висина: 40 cm  Длабочина: 31,5 cm

Димензии на ѕидните полици: 

Ширина: 45 cm  Висина: 14,8 cm  Длабочина: 15 cm (2 парчиња)

Време на испорака: 15 дена