Пластични закачалки (10 парчиња)

Код на Производот: plasticnizakacalki

Достапност:Има на залиха

350 ден 350

Практични, уникатни и мултинаменски самолепливи закачалки во најразлични бои погодни за сечиј вкус а воедно можат да се вклопат и во сечиј дом.

Идеални за прикачување на најразлични работи како алатки од домаќинството, крпи, клучеви, ќеси и сл.

Исклучително се лесни за монтирање, без дополнителна потреба на алат. Содржат високо квалитетен лепак, ваше е само да им го најдете идеалното место на ѕидот и да ги залепите.

Во едно пакување има 10 закачалки