Пластична цедалка

Код на Производот: BS200

Достапност:Има на залиха

249 ден 249

Цедалката е во форма на голема лажица, изработена од висококвалитетни материјали, отпорна на високи температури, со долга рачка за безбедно користење додека гответе.

Лесна за чистење, може да се мие и во машина за садови.

Цедилката Ви овозможува брзо и ефикасно црпење и цедење на приготвената храна директно од тавата или садот.

Димензии: 34.2 х 12.3 х 6.2 см