ТВ комода Petra

Код на Производот: petra

Достапност:Има на залиха

7,619 ден 7,619

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.

Време на испорака: 10-15 дена