Тв комода Paris жолта

Код на Производот: zigyellow

Достапност:Има на залиха

2,325 ден 2,325

ТВ комода изработена од квалитетна иверица со дебелина од 18 mm и метална конструкција

Димензии на ТВ комодата:

Должина: 120 cm  Висина: 33 cm  Длабочина: 30 cm

Димензија на средната полица: 

Должина: 60 cm  Висина: 14 cm  Длабочина: 30 cm