ТВ комода Paris

Код на Производот: 8681875877281

Достапност:Има на залиха

2,542 ден 2,542

Производот се испорачува во фабричко пакување со детално упатство за склопување.

Бојата на испорачаниот производ може малку да се разликува од бојата на производот на сликата.